Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagy baj? Előbb voltam pisilni...

Nagy baj? Előbb voltam pisilni, és egyúttal, valami világsbarna folyois kijött a fenekemből.

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy széklet mert ez inkább nyálkás viágosbana volt mi lehet ez? Bepánioltam,4 napja nem nagy wcztem.16/L, ja és ma mikor suliban voltam, éreztem mintha finganom kellene, sőt kicsit olyan kuruttyoló hangot is adott…
2010. jan. 29. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Valószínű jól felfáztak a beleid, és hurutos bélgyulladásod van!Menj vele dokihoz, adni fog gyull.csökkentőt!
2010. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy szép kis hasmenésre utal, de ha 4 napja nem voltál, na az már nem jó. Szaladj el egy patikába hashajtó lekveráért, vagy valami jó hashajtóért. Jobbulást!
2010. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Nem szóltam, az első válasza reálisabbnak tűnik. Bocsi ha ha félre vezettelek.
2010. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ez nagyon komoly? mert nagyon megijedtem, és ez a nyálkás akármi megrémitett... lehet hogy beveszek majd egy tiszaszent, és megnézem miylen lesz a székletem.. egyébként, alapból napokig nem nagy wc-zek ebben semmi ujdonság nincs, csak ez a nyálkás, barnás akármi megijeszt...
2010. jan. 29. 17:12
 5/5 anonim válasza:
mindenképpen menj orvoshoz!!
2010. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!