Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Amikor a wc-n voltam akkor...

Amikor a wc-n voltam akkor vér jött ki a fenekemből. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
többhónapja hashajtó nélkül nem tudok fájdalommentesen 'üríteni' és mostanság sok-sok cseresznyét eszem aki nem hajt meg csak akkor lesznek a dolgok' normálisak' de miért van ez,hogy mindig fáj az ürítés?:s eléggé kellemetlen téma.. de vmivel eztmeglehetne oldani,otthon,házilag?
2011. jún. 1. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg pszichikai oka is lehet ennek. Pl. stressz: vagy hasmenést okozhat, vagy székrekedést.
2011. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aranyér, ha csak a papíron volt. Van recept nélkül kapható kúp és kenőcs rá!!!
2011. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a vérzés nem vicc. Ha sokszor fáj a kakilás akkor el kéne menni dokihoz. A vér sok minden lehet, aranyér, vagy végbélrepedés, ami lehet a kemény széklettől. Én azt mondom, h nem legyél szégyenlős és menj el egy dokihoz.
2011. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elmész a patikába és veszel Ferenc József vizet, vagy Mira, vagy Hunyadi vizet.

Ezek keserűsós vizek,nagyon finoman hajtanak. Nem lesz égzengés a hasadban. (azt hiszem olyan 300 forint körülvan egy üveg és csak 1-2 decit kell inni)

2011. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Táplálkozz úgy, hogy sok rost legyen az étrendedben - Pl: zabpehely, gyümölcsök és zöldségek. Ezzel a módszerre nem úgy csinálsz magadnak rendes székletet, hogy ahogy a gyószerek (vízvisszaszívást megakadályozva), hanem rendes bélreakciókat váltasz majd ki. Ugyanis a rostban gazdag étrendnek hála a belek fala jóval síkosabb lesz, több nyálka termelődik rajtuk, ami végső soron oda vezet, hogy a széklet simán tud végigcsúszni rajta!
2011. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

El kell menni gasztroenterológushoz,és neki ezeket elmondani,mert az emésztőrendszereddel nincs minden rendben.

Fájhat a székelés sok mindentől:bélgyulladás,aranyér stb. stb. Nekem annak idején kontaminált vékonybél szindrómát diagnosztizáltak,folyton hasmenésem volt rohadt erős görcsökkel.

Mindenképpen mutasd meg magad orvosnak,mert nem szabad ezzel játszani.

Amúgy iszol te eleget?Milyen ételeket eszel?Mert ez is nagyban befolyásolja a székleted állagát.

Jobbulást.

2011. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!