Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak ha tegnap este...

Mit csináljak ha tegnap este hánytam és még mindig hányingerem van?

Figyelt kérdés

Tegnap este sugárba hánytam ki az aznapi kajámat.

Ma felkeltem lázam nem volt,de még mindig érzem ezt a hányingert.

Mit egyek,igyak ,hogy elmuljon ? Coca colát már ittam és háztartási kekszet is ettem de nagy változást nem értek.



2014. nov. 22. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
egyél főtt krumplit répával, az lúgosít :) ja de lehet hogy az hasmenésre van... :D de mindenképp vegyél be gyógyszert :)
2014. nov. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen gyógyszert ?
2014. nov. 22. 08:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Colát és egyéb szénsavas és cukros dolgot ne igyál ! Fekete tea ízesítés nélkül. Széntabletta 5-6 db egyszerre (naponta egyszer elég szokott lenni). Ha hasmenés van, akkor Bolus adstringens. Lázra lázcsillapító. Sózott főtt krumpli, háztartási keksz. Alma vagy répa reszelve. Fehérje, cukor és zsír mellőzve. 3-4 nap után általában óvatosan vissza lehet térni a normál, de kímélő étrendre.
2014. nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szgorú diéta pár napig, ma nem egyél semmit, csak sok folyadékot igyál, holnap próbáld ki a sós vízben főtt burgonyát, ropit, és csak fokozatosan térj vissza a szokásos étrendhez, tejterméket ne egyél jó ideig.
2014. nov. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,kiprobálom
2014. nov. 22. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!