Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rettenetesen meg vagyok...

Rettenetesen meg vagyok fázva. Hogy szedhetném magam össze a leggyorsabban?

Figyelt kérdés
Percenként fújom az orrom, hőemelkedésem van, fáj a fejem, nem kapok levegőt, köhögök, és iszonyat rossz a közérzetem. Pedig a hétvégén nagyon sokat kellene tanulnom, de úgy zúg jelenleg is a fejem, hogy nem megy. Mit vegyek be, mit igyak, mit csináljak, hogy jobban legyek hnapra vagy legkésőbb vasárnapra?:S
2010. jan. 29. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Forró citromos tea (igazi citromból), coldrex, c vitamin, ágynyugalom.
2010. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fog vígasztalni, de én egy hete vagyok így és kicsit ma kezdtem jobban lenni. Nagyon sok meleg folyadék és az lenne jó, ha ágyban tudnál maradni.
2010. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Coldrex italpor! HCC köhögésre! Ha ez nincs otthon sok, sok forró tea mézzel, és lázcsillapító Rubophen. Torkot bekötni, kamillával gőzőlni. Be az ágyba és jól betakarózni.
2010. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Forró tea, sok narancs, Semicillin, Algopyrin megy egész nap, de egyre rosszabb, bár a torkom egyelőre nem fáj. Feküdni se nagyon bírok, mert akkor meg eldugul az orrom sajnos, illetve holnaptól tanulnom kellene. Semmi esély rá szerintetek?:S Ha veszek Coldrexet elképzelhető, hogy tudok hétvégén tanulni? Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. jan. 29. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
ne stresszelj. pihenni kell, tea, de ne forró mert akkor a méz elveszti a vitamintartalmát. béres csepp is mehet akár. lándzsás utifű köhögés elleni szirup? 1 nap alatt csodát ne várj hogy másnap frissen ébredsz... 3-4 nap mulva már jobban leszel.
2010. jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a kombó sokat segít nekem ilyenkor: csipkebogyó + citromfű + cickafarkfű teája. Ne legyen túl meleg, hogy a csipkebogyó megőrizze a C-vitamin-tartalmát. És persze pihenj, feküdj, amennyit csak tudsz, illetve jól esik. Csináld azt, ami jól esik, mert az is sokat segít. Remélem, azóta már jobban vagy, most nézem, mikor tetted fel a kérdést. :D
2010. febr. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy kombó?
2010. febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kombó = összetett dolog, páros v. hármas.


Most is azt iszom :), mert fáj a karom-lábam-hátam, és hőemelkedésem van. :S

2010. febr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!