Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Minden megfázás ilyen szemét?

Minden megfázás ilyen szemét?

Figyelt kérdés
Nálam úgy néz ki egy ENYHE, lightos betegség, hogy szó szerint fél perenként fújom az orrom, mert megállás nélkül ömlik belőle ez a vízszerű, takonynak nem is nevezhető valami, fáj a torkom, mint a fene..Aztán pár nap szenvedés után mikor azt hiszem, h már jól vagyok, és szinte teljesen elmúlt, olyan köhögőrohamok jönnek rám a semmiből, h a könnyem is folyik tőle, és nem tudom abbahagyni, aztán az orrom is folyni kezd...Másoknál meg azt látom, h kb. úgy zajlik le egy "durva megfázás", hogy naponta 2-3x kifújják az orrukat, köhögnek 2-t, és ennyi. Nálam meg ez a legenyhébb verzió, ennél csak sokkal rosszabbak vannak..Rohadt idegesítő. Ez immunrendszer függő, hogy kin mennyire jönnek ki ezek a betegségek?
2014. nov. 28. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok embernél torokfájással kezdődik és erős náthával, majd egy idő után jön a hetekig tartó köhögés, nem vagy vele egyedül.
2014. nov. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele és többen is hidd el sajnos.
2014. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!