Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Köphetek "Hust" magambol, pl...

Köphetek "Hust" magambol, pl a mandulambol egy darabot?

Figyelt kérdés
KB 3-4 hete megfaztam, , 3 kulonbozo antibiotikum seem segitett igazan. Letezhet az hogy egy erosebb megfazas olyan tuneteket produkaljon mint a be fogok pisilni erzes, vagy hogy a vernyomasomat is befolyasolja? Most ott tartok hogy, a tudom tiszta rontgenen is voltam, ott azt mondtak hogy megyek kifele a betegsegembol. Ra masfel napra kezdett el igazan fajni ugy gondolom az orrmandulam, tudoszurore is veres kopet miatt kuldtek, ma viszont amit felszivtam az orrombol vagy honnan leginkabb egy kiskocka nyers hushoz hasonlitott, nem alvadt verhez! Letezik ilyen? Lehetseges ez? Alig birok nyelni, fajdalmas beszelni is nehez, iszom a mezet, talan segit, egyebkent az egesz nyakam faj, erre Jo a svedcsepp???

2014. nov. 16. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!


Holnap reggel menj el a dokihoz, mond el ezt neki, és nézzen bele a torkodba!

Rokon kislánynak mandulagyulladása volt, és kilyukadt a mandulája valahogy. Nem tudom pontosan mi történt, de azt igen, hogy sürgősen műteni kellett, összevarrni, Debrecenbe vitték.

Ha ennyire fáj, akkor mindenképpen doki!

2014. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!