Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » MI A FRANCOT CSINÁLJAK?

MI A FRANCOT CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés

Bárányhimlős vagyok és mikor gyógyulok ki végre ebből a szharból??Már nagyon unom hogy semmi jót nem csinálhatok!

az állataimhoz nem nyúlhatok(anyum emiatt nem engedi,pedig az állatimra nem vagyok veszélyes),emiatt nem mehettem el fellépni amire költöttem is(nem is keveset) és egy hónapi munkám van benne,lázas vagyok,fáj a torkom nem bírok enni inni!!!!ROHADTUL UNOM EZT!!!!Mikor gyógyulok ki LEGHAMARABB?

Mit tegyek hogy gyorsabban gyógyuljak?Mit tegyek hogy ne fájjon ennyire a torkom?



#fdhhsth
2014. dec. 19. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Oh szegenyke, ez a franya baranyhimlo jol megkinoz teged :S
2014. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pihenj, ne idegeskedj.

Egy hét minimum kell, hogy jobb legyen.

2014. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi,csak már nagyon rossz!hajnalba viszketek majd meg őrülök,nem bírok aludni,este láz,de legalább nem nincs több kiütés,meg olyan helyeken is felbukkant amire nem számítottam!:c
2014. dec. 19. 12:11
 4/9 anonim válasza:
0%
Egy kis Pia mindig segít!
2014. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy rossz, nekem is volt. Ráadásul nagyon sok volt rajtam és iszonyatosan viszkettem. Kaptál valamit rá? Nekem azt hiszem az a fehér cinkrázó volt.
2014. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

C-vitamin beviteled (kiegészítés az étrended mellett) megvan 3-5 gramm naponta? Betegség alatt megvan 5-10 gramm?


D-vitamin beviteled a téli időszakban megvan 3-6 000 NE?

Betegség óta megemelted 10 000 NE-re?


Táplálkozásod tiszta? Glutént, tejfehérjéket nem eszel? Szénhidrát beviteled nem haladja meg a 100-150 grammot?

Áteresztő bél szindrómád nincs? Hüvelyeseket, gabonákat, tejtermékeket kerülöd?



Na ezekre figyelsz minimum, ha nem szeretsz beteg lenni vagy ha gyorsan meggyógyulnál.

2014. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kaptam rá valamijen port ami elég mentolos illatú!:D
2014. dec. 19. 12:34
 8/9 anonim válasza:
Nemsoká kigyógyulsz 1mp mulva XDD
2014. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
1 másodperc alatt ebből a szharból nem igen fogok kigyógyulni!;)
2014. dec. 23. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!