Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Idösotthonban dolgozok és egy...

Idösotthonban dolgozok és egy maximum két hònapja csípések jelentek meg rajtam mik lehetnek?

Figyelt kérdés
Az elmùlt egy két hònapban mikor az idösotthonban vagyok csípések jelennek meg rajtam viszketö iritálò csípèsek és szinte az egész testemen a fejen, háton, derekon, karon, hason de legtöbb a comb, vàdli ès làbfej területeken. Pici piros csípèsek utàna nèztem valahol azt írjàk, hogy bolha csípések vagy àgyi poloska. Sehol máshol nem jellenek meg a csípések csak ha itt vagyok bent az intèzmènybe egyszerüen megőrit mit tegyek ?

2014. dec. 22. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
ha agyi poloska, akkor semmit... borzasztoan viszket, hozzam is bekoltozott valahonnan az alberltbe es tehetetlen vagyok!!!agyoncsipkednek minden ejjel.
2014. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
es ha nem az ?
2014. dec. 22. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!