Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felszívódott a gyógyszer?

Felszívódott a gyógyszer?

Figyelt kérdés
6 napos (12 óránkénti) antibiotikumos kúrát írtak elő húgyúti fertőzésre. Ma, (a 3. napon) hajnali 5 körül hasmenésem volt. (valószínűleg az antibiotikumtól.) Reggel fél 9 kor vettem be a gyógyszert, majd 1-2 percre rá megint mentem Wc-re hasmenéssel. A kérdésem az lenne, hogy 1-2 perc alatt még a gyomromban maradt az antibiotikum, vagy kijött az is? (Ugyanaz vagyok aki az előző kérdést feltette, csak kevés egyértelmű választ kaptam.)
2015. jan. 1. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
mire elér a seggedhez valami az több óra.
2015. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugodtam. :)
2015. jan. 1. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, felszívódott, de javasolom probiotikumok (protexin, normaflore, laktiv) szedését, mivel az antibiotikum a bélflóra baktériumait is elpusztítják, s ez vezethet hasmenéshez/székrekedéshez.
2015. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

húgyúti fertőzésre használj medveszöllőt.

minden gyógynövény boltban és patikában is kapható.

keserű, de ultrahatékony.

2015. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!