Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha már szarul érzem magam,...

Ha már szarul érzem magam, érzem hogy beteg leszek, mit tehetnék, hogy ez visszaforduljon?

Figyelt kérdés
Fáj a torkom, a tüdőm, szar a közérzetem, de semmi egyéb, viszont érzem h holnapra élő halott lesz belőlem. mit tehetnék? ettem hagymát, ittam teát, sok vizet, citromot fogfok enni, s veszek egy nagy forro fürdőt. ja és ittam egy kis vodkát h levigye a bacikat. van még valami tippetek? nagyon nagyon nem szeretnék kidölni, antibiotikumot szedni meg végkép. köszi
2010. febr. 4. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
5-10e mg C vitamin. Citrom sajnos kevés, mert leszedték 2-3 hete törökországban és mire megveszed alig van benne vitamin.
2010. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!! Gyakorló népi gyógymód-alkalmazó vagyok éppen. Nekem a csipkebogyó+citromfű+cickafark kombináció szokott segíteni, most is azt iszom. Természetesen a már meglévőket: hagyma, citrom, méz stb. el ne hagyd! (Vodkát mértékkel!) :) És ajánlott zsírosat enni, pl. császárszalonnát, mert a zsír segíti, hogy a hagyma ne kezdje ki a beleidet, illetve felszakítja a tüdőbe rakódó bacis slejmet (bocs, vizuálisak), így az könnyebben ürül, és nem fertőz tovább téged.

Én holnap kapok császárszalonnát, és még hagyma-utánpótlást... Remélem, hamarabb kimászunk ebből a vacakból, mint ahogy belementünk! ;)


(A teakombóhoz: 3-4 napig idd max., és utána kezdj joghurtot, kefirt enni, esetleg Normaflore-t, hogy a cickafarkfű által kinyírt egészséges kólibacik életre keljenek, és ne legyen hasmenésed.)

2010. febr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!