Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Túladagolhattam a paracetamolt?

Túladagolhattam a paracetamolt?

Figyelt kérdés

Tenap 2 Neo Citranm ma két Coldrex.

Betartottam az időtartamot, 4 óránként vettem be, meg ennek a mennyiségnek elvileg a dupláját lehet bevinni 24 óra alatt.

De most hányingerem van. Ha a gyógysuerre gondolok akkor is hányingerem lesz. Mondjuk nem ettem ma semmit.



2015. jan. 2. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
...Akkir egyél!
2015. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem kívánom. Lázas vagyok.
2015. jan. 2. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, ezek azok a sz...k, amik semmire se jók, csak a májad és a veséd pusztitják. Tehát igen, túladagoltad, hiszen semennyit sem kéne szedni belőlük, semmilyen betegségből ki nem gyógyitanak.
2015. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Próbálj meg lázcsillapításra kúpot használni, az nem gyötri a gyomrod és talán tudsz majd enni.
2015. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha túl is adagoltam nem hiszem hogy gond lesz.

Este már így nem vettem be egyéb gyógyszert, hiába volt 40 fok. Vettem egy hűtőzuhanyt, az levitte kicsit.

Ma reggel 38,5 volt, most meg 37,5. Remélem ez már azt jelenti hogy a szervezet lassan elintézi.

2015. jan. 3. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!