Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak az orrom folyik semmi...

Ilike39 kérdése:

Csak az orrom folyik semmi más bajom nincs . Talán meg vagyok fázva, de hogyan múlassam el az orrfolyást?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Claritin allergia elleni tabletta bevált, este egy szem. Kettőt vettem be két egymást követő nap, volt nátha, nincs nátha, mert a nátha valójában allergiás reakció a vírusra.
2015. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan durva, hogy ne kapjak levegőt akkor én nem szoktam vele különösebben foglalkozni. Meleg tea és pár nap negrózás után elmúlik. Ha már annyira bedugul az orrom, hogy nem kapok levegőt és a százas zsepi hozzám nő, akkor jönnek az ibuprofén tartalmú szerek, pl nurofen cold and flu(1000-1500 ft 12 darab -4 napi adag). Pont most volt egy ilyen megfázásom. Torkom is fájt, talán lázam is volt és majdnem hogy éreztem, hogy folyik a váladék a torkomon az orromból és már sebesre fújtam az orrom. 2-3 nap alatt rendbe rakott, már csak alig érezhetően folyik az orrom, de pár nap és az is elmúlik szerintem magától.
2015. jan. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szent-Királyi István válasza:
Orrcsepp..érdemes kipróbálni, melyik hat, mert többféle hatóanyagú van..
2015. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hat ha csak orrfolyas akkor ACC orrsprayt erdemes kiprobalni. Ez ilyen gyulladas elleni cucc.
2015. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát szerintem ACC jobb rá és lehet a DM-ben venni ilyen orrfolyás elleni kis cuclit fehér kicsi nekem az segített
2015. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!