Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Terkepnyelvem van, miert?

Terkepnyelvem van, miert?

Figyelt kérdés
Egy eve vettem eszre a tukorben, hogy teruleteken elhaltaka a nyelvemen az izlelobimbok, rogton felkerestem a haziorvost,o elkuldott a szajsbeszetre, es ott azt mondtak, terkepnyelv, de hogy mitol es miert alakult ki 21 eves koromban, nem tudtak megmondani. Az orvos azt mondta, hogy nem kell megijedni tolle, de nem tudom mi all a hattereben es ez zavar. A csaladban senkinek nem volt, tehat nem lehet genetikai. Az immunrendszerem ugy amugy rendben erzem. Kerlek, akinek hasonlo problemaja van irja meg nekem nalla hogyan alakult ki, es hogy van e valamilyen kezelesi modja, vagy milyen eteleket kell kerulni. Koszi
2008. aug. 20. 05:47
 1/1 anonim ***** válasza:

A középső fiamnak is van, a doki azt mondta gyengébb az immunrendszere, ez lehet is, mert vagy 6 különböző dologra allergiás. Állítólag világos bőrűeknél gyakoribb.


[link]

[link]

2008. aug. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!