Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Verruca planam (virusos...

Verruca planam (virusos szemolcs) van lassan egy eve. El fog mulni?

Figyelt kérdés

Lassan egy ev van ez a szornyuseg a homlokomon es az allamon.

Hetente jarok vele borgyogyaszhoz fagyasztasra es kremet is kaptam ra, de egyre tobb van. El fog mulni? Általában mennyi ido utan tunnek el?



2015. jan. 23. 17:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Meg igy vissza olvasva azt irjak (mondjuk orvosi oldalon) hogy gyerekeknel nem igenyel durvabb kezelest. Es hogy magátol gyogyul mint a legtöbb szemölcs. Meg valami olyasmit h szukseges hogy valamelyil begyulladjon es utana elmulik, de az egeszben ez a legszörnyűbb. A teljes bizonytalanság.
2015. jan. 25. 18:28
 12/16 anonim ***** válasza:
Van egy Thuja nevű homeopátiás bogyó. Most én ezt használom, és nagyítóval nézem kiújul-e az elmúlt területeken? Ha előjön, akkor azonnal ecsetelni kell. Erről én is olvastam, hogy magától elmúlik, de nálam ha nem kezelném, csak terjedne.
2015. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Kiprobálom. Köszi. Te mivel ecseteled? En isotrexel. Egyebkent az az erdekes, hogy a bal alkaromon nekem is volt ketto. (Talan ott volt eloszor)

Abbol az egyik fagyasztastol elmult, azota is csak egy minimalis folt van ahelyen a masik meg kisebb lett, de egyaltalan nem terjed, ellenben az arcomon sajnos agresszivebb. Tehat ott semmi problema nincs.

2015. jan. 26. 16:38
 14/16 A kérdező kommentje:

Elmentem egy magánrendelőbe, ahol az eddigi vattas fagyasztas helyett kozvetlen a szemolcsokre fujtaj a nitrogent. 4-5 alkalommal voltam, azota (6-7honapja) egy sem jott elo. Itt amennyiben nem elég a fagyasztás, akár lézerrel is lehet probalkozni. Nagyon rendesek az emberek es ontik beled a remenyt :)

[link]

2016. aug. 25. 21:34
 15/16 anonim ***** válasza:
Remélem, már elmúlt! Ha nem, almaecetes borogatást tegyél rá néhány éjjelre úgy, hogy ne tudjon kiszáradni. Előre is bocs, ha kicsípi a bőröd. Nekem az ujjaimról 2 nap alatt lepucolta, elhaltak a szemölcsök, a helyük szépen behegedt.
2022. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szia. Ha olvassátok meg. Sikerült a gyógyulás ?
dec. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!