Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nincs szilard szekletem mar...

Vali9676 kérdése:

Nincs szilard szekletem mar kb 1 honapja. Miert?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnal is es o sem tudja mj lehet.Minden reggel megy a hasam kb 1 oran belul 3 szor 4 szer megyek ki a wcre. Valakivel volt mar esetleg ilyen vagy hasonlo dolog? Normalis valaszokat irjatok!!

2015. jan. 23. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szedtél előtte antibiotikumot valamire? Az rendesen szét tudja csapni a beleket, hetek, hónapok kellenek míg helyreál a rend..
2015. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem.. :/ es mar szedtem normafluort meg imudiumot meg szen tablettat de semi nem fogja meg az etcsoki az ami meg fogja egy ideig.De mar az etcsokit meg nem kivanom meg semi tul sokat ettem mar
2015. jan. 23. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ez mrha jó, hogy az orvos sem tudja. talán küldjön el kivizsgálásokra, nem???
2015. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gluténérzékenység?
2015. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Voltam mar ver vetelen es nem mutatott ki semit szekletvizsgalat is negativ lett szovval nincss fertozes meg gyulladas se :/
2015. jan. 24. 09:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Gluten ezekeny nem vagyok hisz nincs mas semi tunet a hasmenesen kivul se hanyas se semi ..bar neha kicsit belenyilal a fajdalom a hasamba de ez ritka
2015. jan. 24. 09:45
 7/8 anonim ***** válasza:
énnekem még hasmenésem sincs, semmi, de mégis gluténérzékeny vagyok.
2015. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az durva :/
2015. jan. 25. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!