Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meredek kérdés. Hidrogén...

Meredek kérdés. Hidrogén peroxid,3% (többi lent)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fura kèrdèsem lesz. Sikerült egy betegsègsorozatot benyalnom (arcüreg gyulladás, tüdőgxulladás most pedig torok gyulladás). A kèmia tanárom meghallotta, ès glycosept helyett azt javasolta, amit ő èvek óta csinál. Gyögyszertári hidrogèn peroxid oldat, 3%-os, egy kupaknyi 2-3 deci vízbe keverve meginni. Reggel ès este amíg tart a betegsèg. Elmondása szerint nagyon durva gyulladás csökkentő, de ügyelni kell a nagy higításra. A patikában azt mondták, mint gyógyszerèsz azt kell mondják nem, de ilyen higításban nem igazán árthat. Valaki használta már ezt így? Gargalizálni ès öblögetni lehet vele azt tudom, neten is volt info. Külön kèrès, csak olyanok válszoljanak, akiknek van ebben tapasztalat, hülye kommentek nem èrdekelnek. Köszönöm.

2015. jan. 28. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:

gyerekkoromban torokgyulladáskor ilyen tablettával öblögettem [link]


igaz, azóta vannak más csodaszerek

2015. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen erről hallottam, illetve tudom, hogy öblögetni is lehet vele, nem árt ha valaki nem viszi túlzásba. De konkrètan az fúrja az oldalam amit a tanárom mondott. Meginni nagy higitasban?
2015. jan. 28. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
búzafűlé, vagy búzacsíra valami, aszt hiszem jó erre, de nem vagyok benne biztos, olvass utána, elvileg nagyon tuti cucc.
2015. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg nem innám, csak öblögetni szoktak vele. Bevenni az ezüstkolloidot lehet naponta 3x1 kávéskanállal, vagy 3x5 fújás a torkodra, ez is durva gyulladáscsökkentő. Ráadásul nem méreg.
2015. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot szedsz? Az algopirin + nyers hagyma + mézestea kombóval jobban jársz, mint a hidrogén peroxiddal. Még öblögetni sem ajánlom, nemhogy meginni. Szétmarná a gyomrod. Hiába higítod, attól még a maró hatása megmarad. És nem fogja elmulasztani a betegséged, mint ahogy a domesztosztól vagy a hypotól sem lenne jobb, pedig mind a kettő remek fertőtlenítő.
2015. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az ezüst kolloidot is hallottam már. Szuper a kémia tancim, egyetemi tanár és gondoltam nem mondd hülyeséget, ha évek óta csinálja és él. De még senkivel nem találkoztam aki ezt így alkalmazná. Sajnos a tea, algopyrin kombó kinevet kb. :) A fejfájásomra se jó a cataflan, csak a xilox vagy a flector. Ezekkel nem vagyok egyszerű eset. :)
2015. jan. 29. 10:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia. Olvasd el ajánlott.

Kovacs jozsef " Hidrogén peroxid az eltitkolt gyógyszer! "

2016. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!