Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az "idei" nátha mást is...

Az "idei" nátha mást is annyira ledöntött mint engem?

Figyelt kérdés
4. hete küszködök. Hol egy picit jobb, majd ismét rosszabb. Tuti nem influenza, az már voltam, annál kevésbé rossz. Szűnni nem akaró makacs köhögés, orrfolyás/dugulás. Kinek mi segített? A helyzetet az is tetézi, hogy 3 hónapos terhes vagyok, így a legtöbb gyógyszer szóba sem jöhet. A doki mondta, h vírus, így antibiotikum sincs rá :(

#rossz közérzet #Nátha megbetegedés #makacs köhögés
2015. jan. 29. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Még ősszel volt majd egy hónapos náthám :( mire majdnem meggyógyultam, visszaestem. :(
2015. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mi segített végül?
2015. jan. 29. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:
semmi :( elmúlt nagy sokára
2015. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szupi :'( köszi szépen
2015. jan. 29. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem november, decemberben volt ilyen, 1 hét után visszaestem, utána hetekig köhögés, nátha, nagyon nehezen múlt el, pedig másodjára már orvoshoz is mentem és kaptam rá antibiotikumot és kakukkfüves köptetőt, 2 üveggel ettem meg mégsem múlt el, csak nagysokára a hurutos köhögés.
2015. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta elkezdett iszonyatosan fájni az egész mellkasom és a hátam is. Ha hazaérek, ki kell, hogy hívjam az ügyeletet, annyira fáj, hogy tartok tőle ez már továbbment. (akár tüdőgyuszi is lehet, bár még nem volt, csak akkora a fájdalmam, hogy másra nem tudok tippelni) :(
2015. jan. 29. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!