Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » FONTOS! A multivitamin pl...

FONTOS! A multivitamin pl multi tabs immuno mennyi idő után ad "védettséget" illetve erősíti az immunrendszert?

Figyelt kérdés
Kb két hete szedem folyamatosan a multi tabs immuno vitamint, lassan elfogy az első doboz. Azért kezdtem szedni, mert folyton minden betegséget elkaptam és azt mondták, ez erősíti az immunrendszert ezáltal nem kapom el őket. Ennyi idő után szerintetek ad már védettséget? Előre is köszönöm!:)
2015. febr. 7. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi nem "ad védettséget"... Maximum segít leküzdeni a fertőzéseket. Elvileg két hét után már sok vitaminból elég lehet benned, de más vitaminok, ásványi anyagok hónapok alatt töltik fel a "készletedet".
2015. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bocsánat a megfogalmazásért, csak így tudtam. Bevallom őszintén eddig leginkább a hányós vírusoktól rettegtem, bár néha kaptam csak el, a hányás meg sosem jelentkezett, max pici koromban. Azon vagyok, hogy főként azt kerüljem, remélem ez a vitamin rásegít...
2015. febr. 7. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Szentelt vizet nem próbáltad? Csodákra képes!
2015. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!