Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hatalmas herpesz az ajkamon,...

Hatalmas herpesz az ajkamon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A felső ajkam 60%-a hólyagos, gondolom herpesz miatt. A történet:


2 napja 6 kilométert sétáltam és rossz idő volt, kifújta a szél a szám, ki volt száradva. De akkor már volt kialakulóban egy herpeszem is, amit bár eltüntettem fokhagyma segítségével, tegnap megjelent a másik oldalon. Aztán Elkezdett duzzadni az ajkam és most elég csúnyán néz ki. Amit fontos tudni, hogy épp influenzás is vagyok, tehát az immunrendszerem legyengült. Tegnap pattogatott kukoricát ettem és ez egy elég buta dolog volt, mert ezek szerint az is közrejátszhatott, hogy egy ekkora herpeszem legyen. Konkrétan a felső ajkam 60%-a. Régen is volt már nagy, de ekkora még soha nem volt.


A kérdés:

Erre milyen kenőcsöt vegyek? Meg az lenne a jó ha leszáradna, akkor fogkrémet rakjak rá?



2015. febr. 8. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen fogkrém az jó főleg este ha már nem mész sehova.Meg kéne erősíteni az immunrenszered.Jobbulást!
2015. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fogkrém jo mert leszáritja. De az aloe vera is jo rá
2015. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, fogkrémmel kenem, így legalább nem is fáj annyira.
2015. febr. 9. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:
patikában kapni Zovirex krémet, pici tubus nagyon, naponta többször 4-5-6 szor is bekenheted vele és elmúlik. nálunk ez jött be. évente kétszer kell biztosan.
2015. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!