Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torokfájásra ajánlanátok...

Torokfájásra ajánlanátok otthoni gyógymódokat? 20/L

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Állati fehérjét , főttet , cukrosat ne fogyassz a lábadozást gátolja . Sok mézet kanalazz , rostos gyümölcsöket , sok hagymafélét rengeteg folyadékot juttass be a szervezetbe . A pirulák művitaminok , szesz , gargalizálás nem használ .
2015. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Friss gyömbért és citromot vágj nagyon apróra, öntsd fel forró vízzel (ha akarod ízesítheted mézzel), kanállal kicsit nyomkodd szét a darabokat. Kicsit csípős tea, de engem másnapra helyrehoz.
2015. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gargalizálj Phlogosollal, vagy sós vízzel, és igyál sok folyadékot, mézes teát, most én is éppen ezeket csinálom, mert alig bírok nyelni annyira fáj mindkét mandulám. És főztem egy finom pulykalevest.
2015. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sós vízzel szoktam gargalizálni, nekem elmúlik tőle a torokfájásom. Igaz, közben kicsit hányingerem lesz, de aztán abbamarad. :) Egy pohár víz, bele fél kávéskanál só, kortyonként gargalizálj vele. Amiket feljebb leírtak szintén nagyon hasznosak, nézd meg, mi van otthon.
2015. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hagyd a fenebe az osszes praktikat, nalam van a tuti megoldas: Beta Glukan es C vitamin! Olvass utana. En kronikus torokfajos voltam, minden szart kiprobaltam es ez most ugy fog hangozni, mint a szar reklamokban, de amiota a beta glukant hasznalom.... :)


De most komolyan, es a gyerekeknek is azt adjuk, azota nincs hianyzas felsoleguti bakterialis fertozesek miatt, ami az egyik leggyakoribb. Nem kell gyogyszertarban megvenni, mert azokban a keszitmenyekben nagyon keves van (125mg). Forro tejben kioldott zabkasa is megfelel. Ketszer egy nap es 1-2 nap mulva erezni fogod a hatasat.

2015. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!