Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torokfájásra mit ajánlotok?

Torokfájásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
strepsils tantum verde cukrot
2014. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először nagyon sok teea, citrommal és mézzel. Plusz lehet a patikában kapni, orvosi zsálya teát, ez kimondottan torokra ajánlják. Gége fertőtlenítő. Ezt csak mézzel lehet ízesíteni, nem túl finom, de nagyon hatékony. Lefekvés előtt sós vízzel is öblögethetsz mert ez fertőtleníti a torkodat. Szerezz be 1000-es c-vitamint és minden reggel kezd azzal a napodat. A neo citrán, streptils meg hasonló kamu készítmények sajnos semmit nem érnek, mert csak tüneti kezelésnek jó. Ha vírus a szervezeted legyőzi, ha baktérium, az már nehezebb dolog, és annak antibiotikum lehet a vége.
2014. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Zsálya tea mézzel
2014. márc. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyeles aspirint próbáltad már?
2014. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Strepsils Méz és Citrom ízű szopogató tabletta...

Ha vírusos eredetű, akkor doki.

2014. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. márc. 13. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Én többször is kipróbáltam a Strepsils-t, semmit sem hatott!! Mindenképpen a Dorithricint ajánlanám, nagyon jó, 2-3 órára tuti elmúlik tőle, aztán utána újabbat lehet elszopogatni. Bocsi, ha nem jól írtam a gyógyszerek neveit. De azt hiszem 3-4-nél többet naponta ebből sem lehet.
2014. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!