Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez szerintetek jó ötlet?

Ez szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok. Nagyon keveset pisálok, de viszonylag sokat iszok. Mi lenne ha annyit innék amitől annyit pisálnék amennyit normál esetben szoktam? (Ez nagyon sok lesz.)

2015. febr. 13. 20:17
 1/3 A kérdező kommentje:
39 körül van amúgy a lázam.
2015. febr. 13. 20:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, a tested több folyadékot igényel, mert tisztít, a láz miatt a hőd is magasabb, talán izzadsz is. Ilyenkor szabad többet inni, napi két és fél, három liter lemehet. Ennél több felesleges terhelés.
2015. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

39 magas, el kell menni dokihoz ha eddig nem tetted.

Ha állandóan ilyen magas a lázad, biztos hogy erősen izzadsz, ezzel rengeteg folyadék elmegy.

Ha viszont van bármilyen panaszod vizelés közben - csíp, fáj, vagy főként deréktáji fájdalom, vagy vizeléstől független deréktáji fájd. (pl. ütögetésre érzékeny a gerinced két oldalán), akkor vesemedence gyulladás is lehet, bár utóbbiban a láz magasabbra fog menni (hidegrázás).

1. Menj dokihoz ha nincs vesetáji, húgyúti panasz.

2. Mindenáron menj dokihoz, ha vesetáji, húgyúti panasz is

3. Amúgy igyál annyit amennyit bírsz, vagy még többet, ha unod a vizet, akkor jók a gyümölcslevek is - de só pótlásra is figyelni kell. Teákkal vigyázni, mert ha egész nap teázol (főként zöld meg fekete tea koffein-teophylin miatt) este tuti nem fogsz aludni.

4. Ez egy kitűnő megoldás: "Mi lenne ha annyit innék amitől annyit pisálnék amennyit normál esetben szoktam? (Ez nagyon sok lesz.)"

2015. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!