Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha elmegyek vért adni és ott...

Ha elmegyek vért adni és ott megcsinálják ugyebár mindig az AIDS tesztet, akkor utána tájékoztatnak ha pozitív lett?

Figyelt kérdés
anonim aids tesztre sem mennék...
2010. febr. 11. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Hiszen, ha fertőzött vagy, nem adhatsz vért.
2010. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az ok, de mikor tájékoztatnak? még ott a helyszínen, vagy csak utána???
2010. febr. 11. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Vszínűleg utána, mert ott helyben sztem nem vizsgálják meg a vért.
2010. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csak utána valamikor...a vért először eléküldik bevizsgáltatni!
2010. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy csomó mindenre megnézik a véredet, ugyanis aki kapni fogja, annak van elég baja a fertőzések nélkül is. :)
2010. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehogy már azért menj el vért adni, hogy HIV teszten essél át! Ez mérhetetlen felelőtlenség! Ha van olyan időszak, amikor még nem mutatható ki a fertőzés, de attól még a vérben van a vírus, akkor megölsz néhány ártatlan embert. Ki is kell tölteni egy nyilatkozatot, amelyben garantálod, hogy nem vagy veszélyeztetett. És sokkal cikibb, és felháborítóbb, ha véradáson, névvel derül ki egy esetleges fertőzöttség, mint egy erre a célra szolgáló névtelen szűrésen!
2010. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igazad van, de nem vagyok már abban a zónában, már 1 éve együtt vagyok valakivel
2010. febr. 12. 15:21
 8/8 A kérdező kommentje:

na elmentem megcsináltam a tesztet! minden negatív!!! :)

teljesen pozitiv az egész vizsgálatról a véleményem

tényleg anonim, jeligés, sőt nem csak HIVre, de szifilisz és hepatitisre is szűrnek.

nem mondom hogy az 1 hét könnyen telt el (mintavétel-leletkiadás) de megérte!!!


és azt mondták hogy célszerű évente megcsinálni.

2010. ápr. 9. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!