Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges, hogy hív fertőzött...

Lehetséges, hogy hív fertőzött vagyok? 20/L

Figyelt kérdés

8 hónapig tartott a kapcsolatom egy fiúval, véget ért egy vita miatt. Legelőször tavaly novemberben voltunk együtt, 3x voltunk együtt, első alkalommal meg is lepődtem, hogy nem akarja a klasszikus értelemben vett szexet, csak önkielégítést végzett és tapogatott engem, másodszor ugyanez volt, nagyon szeretett így én is kívántam a testi kapcsolatot, harmadik alkalommal úgy látszott, hogy többet akar, de aztán mégsem, próbáltam már én rámászni, de valamiért ellenkezett, gondoltam csinálok inkább valami mást..szóval annyit csináltam neki, hogy végre előrébb haladjuk az ágyban, hogy ráültem a péniszére és úgy izgattam a testem mozgásával, hogy a fenekem rajta volt a péniszén..anális szexnek ezt nevezném, mert nem volt bennem, és nem is engedtem volna. Végül úgy 'jutott el a csúcsra' hogy épp rajta voltam a péniszén és egy elég nagy mennyiség jött elő..

A napokban derült ki, hogy ő már évek óta hív pozitív, (jelenlegi is szedi a gyógyszereket), azt hogy pontosan mióta és hogyan szedte össze a vírust nem árulta el.

jövőhéten megyek egy tesztre és olyan 2 hét múlva lesz eredmény. Az eset óta 3 hónap telt el, kiütés + láz + még csak enyhe megfázás sem volt, (pedig olyan munkakörben dolgozom, hogy kint kell lennem napi 4-5 órában). Próbáltam a lehető legpontosabban leírni a történteket. Elnézést ha indiszkrét vagy alpári a megfogalmazásom.

És a kérdésem az lenne, hogy mennyire lehetséges az, hogy hív fertőzött lettem? köszönöm a válaszokat, ez a két hét most nagyon rossz lesz :(



2015. febr. 20. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem gondolnám, hogy ettől amit leírtál, elkaphattad volna :)

Én egy hétig voltam kiütéses, (csalán) lázas... a csalánkiütés még mindig megvan... de biztos hogy nem vagyok hív fertőzött.. Nyugodj meg. :) Persze a kisördög ott van, de szerintem nem fertőződhettél meg.

2015. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Durva sztori. Smárolás volt?
2015. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

igen, de smárolás útján nem is lehet felvenni ezt a vírust, legalábbis nem volt sebes/herpeszes/véres se az ő szája se az enyém.

köszönöm az 1. válaszolónak a biztató válaszát, én már itt sírok a gép előtt :( de valahogy már kibírom ezt a 2 hetet az eredményig :(

2015. febr. 20. 18:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem, mert én úgy tudom,ahhoz sebnek is kell lennie. És így, amit leírtál nem valószínű egyáltalán
2015. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Azért na, egy ótvar nagy görény, hogy képes volt belemenni a testiségbe úgy, hogy te nem is tudtál róla.


Egyébként nem hiszem, hogy elkaptad. Még a rendes közösülésnél sem 100% a fertőzés veszélye, mondjuk análnál nagyobb, de ott sem 100%. Itt meg végső soron kicsit ugyan érintkeztél testváladékával, de ahhoz, hogy a HIV terjedjen, nagyobb mennyiségű vírusnak kell a véráramodba jutnia. Tehát ha nem ment sebbe, nemi szervbe vagy végbélbe, akkor nagyon kicsi a valószínűsége.


Továbbá a mostani gyógyszerek szedése mellett úgy hallottam, több helyről is, hogy gyakorlatilag a HIV-beteg ha szedi a gyógyszereit, alig fertőző.

Persze nem nulla az esély, és megérdemelné az a mocsok, hogy alaposan el legyen verve, de valószínűleg semmi bajod nincs.


Legközelebb meg azért biztos, ami biztos, mielőtt testiségre kerül sor, csak úgy menj bele, ha fel tud mutatni papírt róla, hogy nincs semmi nyavajája. Szerintem a mai világban ez elvárható.


Egyébként ha van 8-10 ezer forintod, és fel tudsz menni Budapestre (nem tudom, hová valósi vagy), a Szent László klinikán végeznek 1 napos tesztet, reggel bemész, aznap délután már meg is van az eredménye.

2015. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
AZONNAL SZŰRÉSRE!!!!!!!!!!!!!!
2015. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Mekkora egy szemétláda, hogy nem szólt. :O
2015. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hiába pontozol le, attól még sajnos elkaphattad, mivel nyálkahártyával érintkezett a nagymennyiségű sperma. Kb 6-7 hét után mutatható ki bizonyossággal. Tehát egy teszt nem elég.És évekig nem okoz panaszt.
2015. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a biztató és kevésbé biztató válaszokat is! mindenképpen elmegyek egy vizsgálatra, sajnos sürgősre most nincs keretem, de ezt a két hetet már valahogy kibírom.

Igen, engem is eléggé sokkolt, hogy nem szólt, és legalább visszafogta volna magát..:( és ő volt az első...

2015. febr. 20. 19:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szedi a gyógyszert, akkor nem sok esélye van, hogy elkaptad. Mindenképp menj el szűrésre. 3 hónap után biztosan kimutatható a vírus. Az anonim szűrés ingyenes. és itt csak 3000 Ft, ha 1 napon belül akarsz eredményt! [link]
2015. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!