Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Három herpesz egy nap alatt...

Három herpesz egy nap alatt kijött. Mi a túró lehet ez?

Figyelt kérdés

Szombaton három herpesz kijött egyidejűleg a számon: háromszöget formálva egy a fenti ajkamon, egy az alsón és egy a szám mellett az arcomon. Mitől lehet ez? Állandóan immunerősítőket szedek (Béres csepp, Echinacea csepp) + 1000mg C-vitamint napi szinten. Beteg amúgy nem vagyok, nem hánytam, nem volt lázam se megfázásom, se semmim. De akkor mégis mitől? :( Valakinek valami tippje van?

Köszönöm a válaszokat!


2015. febr. 23. 06:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig elég a vitamin..


Volt már előtte?


Nek mr atól is kijön ha túl jőízűen eszem

2015. febr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a herpesz az egy vírus. mindenkiben van, de csak lappang. hébe-hóba előjön, akár a jóíző evés-re is. zovirax-krémmel kell kenni 3-4 napig és elmúlik.
2015. febr. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg le van gyengülve a szervezeted, és ezért jött ki. Lehet, hogy beteg leszel.
2015. febr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megfázol ,vagy valamit elkapsz. a fogkrém leszérítja jól
2015. febr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A vírus nicsbenemindenkiben, aki megfertőződött annk a szervezeében benne van, a gerincdúcokban talalhto a aktivalódásig..


Jelelmzően az immurendszer legyengülésével jön elő...

De van a jellemzőtől eltérő is, nekem az algopirintől, napégéstől az orromon..jőízű evestől, vagy éppen undortól is ki tud jönni..

Fogkremmel ne kend, emr nehezebben gyógyul utána..

Zovirax, telviran segít, nekem a gyógyszertári kikevert volt eddig a legjobb

Sok fokhagymat egyél, ah van lehetőséged, gatolja a vírusok szaporodását.

2015. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek. A kollégáim ma meg is jegyezték, hogy jön a tavasz, kirügyeztél. Na mondom király. :D

Volt már előtte millió herpeszem, de most ezen vagyok kilazulva, hogy kapásból 3 jött ki egyazon időben. :/

2015. febr. 23. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!