Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Isoprinosine-t szedtem egy...

Isoprinosine-t szedtem egy egész dobozzal herpesz kialakulása ellen legfőképp, elfogyott a gyógyszer és már kijött egy, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap ittam vagy 2 ember után, meg keveset is aludtam, fáradt voltam stb.. csak a szám sarkába hólyagosodott picit, be is vettem most két isoprinosine-t mert tegnap kihagytam, hogy ittam alkoholt.. Ameddig min. napi két szemmel szedtem addig nem jött ki. kérdésem az lenne, hogy ha Lizin C-t kezdenék el szedni, az lehetséges hogy jobb lenne? ha már árát nézzük is olcsóbb, és hiába immunerősítő, nemsokat ért mert közbe beteg is voltam minden 2. héten ...

Lizin C-t lehet kapni gyógyszertárba? ( mert patikás oldalakon nem találtam )



2014. márc. 2. 10:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!