Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Terhesség alatt ti sem kaptato...

Terhesség alatt ti sem kaptatok antibiotikumot ha fájt a torkotok, de nem volt lázatok? mit szedtetek, ami használt? csak házi gyógymódok segíthetnek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 24. 17:21
 1/3 Anita976 válasza:
Nem kell minden fertőzésre antibiotikum. Sőt! Én sajnos rosszul jártam, most is szedem a 4. adagot és kész vagyok tőle, közben lehet nem is baci.. Ha elhúzódik, csak akkor. Ha vírus, az 7-10 nap. Tüneti kezelés, ennyi, vírusra nincs gyógyszer. A szervezeted legyőzi. C vitamin 1000mg/nap
2015. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gabi880315 válasza:
Foghagymát törjél össze egy kis mézzel, én ezt tudom ajánlani, nekem jó volt. Első valaszolónak meg antibiotikum mellé kovászos uburkát, olcsóbb mint a normaflor és ugyan azt tudja.
2015. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legjobb az, ha semmilyen gyógyszert nem szedsz terhesség közben, (pl. aszpirin, fájdalomcsillapítók is kimutathatóan ártanak a babának) csak ha nagyon nagy a baj.

sima torokfájás általában magától is elmúlik, de én is ajánlanám a fokhagymát, mézet, inhalációt kamilla teával.

2015. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!