Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet ez? Mostanában...

Mitől lehet ez? Mostanában folyton beteg vagyok, pedig régebben egyáltalán nem voltam "beteges" típus

Figyelt kérdés

Karácsony körül megbetegedtem, és azóta szinte folyamatosan beteg vagyok. Fáj a fejem(lázam nincs, és még soha nem is volt, pedig már túl vagyok egy kétoldali tüdőgyulladáson is), folyik az orrom, szárazon köhögök, szinte alig hallok. Régen nagyon erős volt az immunrendszerem, évente max 1-2-3 hét volt az, amikor megfáztam, és ennyi.. De most meg állandóan. Egy kis lehűlés, vagy egy kicsit is fázok, máris megfázok. Mitől lehet ez? Mit tehetnék ellene?

14/L


2015. márc. 29. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
A tüneteid alapján ezt nevezik krónikus náthának. Közrejátszhat az allergia is, és egy kivizsgál sem ártana, kideríteni, mégis mire vagy az. Viszont, ha az allergiát kizárják, akkor marad a krónikus nátha. Azt tudod javítani étrenddel, és sporttal. Étrend: kihagyni a tejtermékeket a többit pedig az orvos mondja meg.
2015. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!