Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meg betegedhettem ezek a...

Meg betegedhettem ezek a dolgok miatt?

Figyelt kérdés
Tegnap este es ma reggel is egy fél órát voltam a hideg tóban mert kerestem valamit ami bele esett. Nagyon hideg volt mikor kiszálltam alig ereztem a lábujjaim . Utana azonnal átöltöztem,de meg azota is fázom es fáj az egyik lábam. Lehet valami bajom emiatt?

2015. ápr. 6. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Simán. Lehet összeszedtél egy szép kis tüdőgyulladást, vagy egy jó megfázást, de nem hiszem, hogy nem leszel beteg emiatt.
2015. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen!!!!!! Várd ki az estèt !!!! Uugy fog fájmi avzorkod,hogy.....!!!!
2015. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy ma már ennyire szarok a magyar tanárok, hogy nem tudják megtanítani hogy ha az igekötő az ige előtt áll, akkor egybe kell írni az igével? "megbetegedhettem" Vagy csak szimplán a mai fiatalok szarnak a tanulásra, hogy legalább az anyanyelvüket megtanulják legalább jó szinten használni?!

És ez már nem az első és elgépelt véletlen egyetlen eset, hanem rendszeresen találkozok ilyen különírási hibákkal a mai 25 év alattiak közt!

Szomorú vagyok!

2015. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnalom :( tehat beteg lehetek akár holnapra?!?! En nem szeretnék,van ellene valami esély? Es elnezest a hibaert.
2015. ápr. 6. 13:51
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja es meg h csak ugy köldökig voltam benne hajam fejem nem. De este poloban ma kardiganban
2015. ápr. 6. 13:55
 6/13 anonim ***** válasza:

Én egy felfázást erősen esélyesnek tartok!

Ha gyakran kell pisilned majd és csíp, akkor helyben vagy :)

Dokihoz mihamarabb!

Sok sikert és jó egészséges!

2015. ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem :( es meg annyi h gyakran gyullad be a mandulám helye virsuaosan ez ugy nem lehetseges
2015. ápr. 6. 13:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Na ennyit a mandulaműtétek létjogosultságáról!
2015. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Teessek?! :)
2015. ápr. 6. 14:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát én is írhattam volna a te kérdésedre, hogy "tessék?"...

De én most speciel csak arra céloztam, hogy mindenhol nyomatják ezt a "vegyük ki a manduláját, mert azért beteg annyit..." dolgot... de senki sem bizonyította még be, hogy ez tényleg igaz lenne.

Ellenben lám, mandula nélkül is beteg tudsz lenni...

2015. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!