Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik tök betegek és fertőznek,...

Akik tök betegek és fertőznek, miért mennek be az iskolába, órákra, színházba, utaznak távolsági buszon, vonaton?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 09:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Félnek hogy már nem hiányozhatnak többet az óráról, hogy kapnak a főnöktől vagy a pár nap kiesés miatt ne mkeresnek eleget, nincs autójuk stb. Gondolom, a legszívesebben otthon maradnának ők is, és kipihennék magukat.
2010. febr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Én a szülőkre vagyok nagyon mérges. Nálunk állandóan, óvodában, iskolában tele vannak beteg gyerekkel.

Vigyorogva jön az anyuka az oviba, hogy köhög a gyerek, de semmi baja. Na persze.

Az én lányaim meg persze el is kapják, és én otthon tartom őket, ha betegek. És bosszankodhatok, hogy milyen felelőtlen szülők vannak. A kicsi lányom tegnap délután is belázasodott, ma itthon is van. Óvónéni meg mondta, hogy most ilyen van az oviban... grrrr

2010. febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

dolgozni például azért mennek, mert 60% a táppénz. nem mindenki engedheti meg magának, hogy megfázás miatt otthon maradjon. arról nem is beszélve, hogy sok munkahelyen nem is nézik jó szemmel, ha ilyen miatt otthon marad valaki.

nálunk amíg volt prémium, addig az kevesebbet kapott aki beteg volt.

2010. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Engem kirúgnának, ha beteg mernék lenni! :-(
2010. febr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azokra direkt nem tértem ki, akik dolgoznak, mert az más kategória. Nekem ma be kellett volna mennem órára, de elkaptam valami kórságot kedves iskolatársaimtól.
2010. febr. 19. 10:07
 6/24 anonim ***** válasza:
a gyerekek miatt én is haragszom a szülőkre
2010. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Amikor anno tanítottam rengeteg hülye szülő küldte be tök betegen a gyereket. Azt még esetleg megértettem, hogy ha egy kicsit taknyos a gyerek, és esetleg kevés szabijuk van a szülőknek, akkor elküldik.

Volt egyszer egy olyan eset, hogy felhívtam anyukát, mert tiszta láz volt a gyerek. Már úgy jött el. Anyuka közölte, hogy jó, akkor felkelti az apját. Hát azt hittem, hogy megáll az eszem. Mondtam is hogy miért küldi el, ha apukat otthon van.

2010. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyetemen csomóan bejönnek úgy, hogy taknyuk nyáluk egybefolyik. És hősnek tartják magukat, hogy ők így is bejönnek. Hát én meg marhára köszönöm nekik, amikor a képembe prüszkölnek. Egyik csoporttársam egész héten úgy volt bent, hogy köhögött iszonyat hangosan, fél percenként, az előadásból semmit nem lehetett hallani, de sebaj. Kérdeztem tőle, hogy miért jött be így, azt mondta, hogy azért, mert katalógusos órán hogy számolna el a hiányzással. Hát mondom elmész orvoshoz, igazolja, hogy beteg voltál, ennyi. Jaaa, de hát ő nem megy orvoshoz, mert ott sokat kell várni. Na köszike.
2010. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nálunk vannak olyan órák, ahol KÖTELEZŐ megjelenni, mivel gyakorlati jegynek számít. Ahogy a tanár kezdte félév elején: az elhalálozás sem ok arra, hogy hiányozzunk!

És mivel bukni nem szeretnénk, mindenki bejön, még az is, aki 39 fokos lázas, utána meg megy haza szenvedni. Vannak ilyen emberek, akiknek nem érték az egészség!

2010. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

van olyan óra, amin jó, ha ottvagyok, különben nem tudom bepótólni, mert nem értem meg a tananyagot. így is nehezen...

az ovis szülőkre én is haragudnék emiatt, bár tény, hogy rájuk meg lehet, hogy az igaz, amit a munkahely miatti nem hiányzásról írtak előttem. sok szülő nem tud otthon maradni, és nagyi sincs aki vigyázzon a gyerekre.

2010. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!