Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 4-5 napja beteg voltam, most...

4-5 napja beteg voltam, most jövök ki belőle, viszont elkezdett fájni a mellkasom, ez miért van?

Figyelt kérdés
Enyhe megfázás lehetett, nem tüsszögtem, csak az orrom volt folyton eldugulva és csúnyán köhögtem, de általában felszakadt... Most már jobb, de néha egy-egy nyelésnél fáj a mellkasom, valami átterjedt?
2010. febr. 19. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos simán. Nekem is ez van, vagyis hasonló. Lehet, hogy nem gyógyultál ki teljesen. Érdemes lenne figyelni, hogy erősödik-e a fájdalom, és ha igen, akkor orvos. Egyébként pedig érdemes lenne valami gyógyteakúrát csinálnod. (Cickafarkfű baciölő, citromfű vírusölő, bodza- és hársfavirág pedig izzasztó és köhögéscsillapító, csipkebogyó C-vitamin, hibiszkusz erősít és leviszi a vérnyomást, mert az se használ, ha magas. Ezeket lehet kombinálni: cic+cit+csip; csip+hib+bod; csip+hib+hárs stb.)
2010. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!