Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Érzem hogy az immunrendszerem...

Érzem hogy az immunrendszerem tökre le vagy gyengülve. (két antibiotikum kúra) De ezeken kívül van még valami tippetek ami bevált? Azért érdeklődöm itt mert tényleg olyat szeretnék kipróbálni ami valakinek már bevált!

Figyelt kérdés
Reggelente probiotikummal kelek, és (grapefruit, Echinacea, gyümi gyógytea) is használok.
2015. ápr. 14. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami memoria és érthetöségerösitö nagy mennyiségü szedése is ajánlatos!
2015. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én igyekszem követni a paleo étrend elveit, igyekszem sok friss zöldséget fogyasztani, változó mennyiségben, de általában naponta több gramm c-vitamint fogyasztok, napozom vagy d-vitamint is fogyasztok.


Ma kezdtem el hideg adaptációval foglalkozni, kíváncsi vagyok ennek milyen hatása lesz a testemre, immunrendszeremre.


Amivel nem tudok zöld ágra vergődni, azok a pszichiszomatikus dolgok. A változó, nem túl fényes lelki állapotom, érzelmeim időnként rányomják a bélyeget nem csak a kedvemre, de úgy érzem az immunrendszeremre is.


Azért én próbálom testi szinten formában tartani magam, hátha a bélflórám erősítése és a fizikai dolgok szinten tartanak.


Neked nem csak probiotikumokat ajánlom, hanem az étrended átalakítását és fermentált zöldségek fogyasztását, ezek elvileg segíteni fognak.


Szükség esetén akár GASP étrend betartását.

2015. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csinálj egy 1 hónapos méhpempő kúrát, nagyon jó immunerősítő, bio boltban vagy méhésznél beszerezheted.

Ezen kívül mozogj sokat a friss levegőn.

2015. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb szerintem, ha sportolsz valamit rendszeresen. Sokan enyhén depressziósak a stressztől és ez nagyon rossz hatással van az immunrendszerre (amit egyébként igazából nem nagyon lehet erősíteni...) A mozgás dopamint és szerotonint szabadít fel, amitket a női magazinokban csak boldogsághormonnak hívnak, és nagyon erőteljes antidepresszáns hatása van. Tuti, hogy jót tesz ilyen szempontból is...
2015. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én 1 éve szedek AB-t, azért a gyengeség lehet onnan fakad, hogy nem kezelik a kiváltó okot. immunerősítésre kezdj l-glutaminnal. az említett méhpempőt is felkapták mostanában.
2015. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi Normafloret szoktunk használni :)
2015. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!