Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó a cedax baby nevű antibioti...

Jó a cedax baby nevű antibiotikum? Nektek bevált?

Figyelt kérdés
9 hónapos kislányomnak mandulagyulladása van (1,5 hónap alatt harmadszor). Először augmentint szedtünk egy hétig, de ahogy abbahagytuk pár napra rá visszaesett, így cedaxot kaptunk amit kihányt. Végül napi 2 zinacef injekciótól gyógyult meg. Azóta eltelt 1 hónap és ismét csúnya a torka. Megint cedaxot kaptunk. Tegnap este beadtam neki és kb 4-5 órán át szenvedtünk vele, mert annyira hányingere lett tőle. Nagyon rosszul volt szegény. Szerintem csoda, hogy nem hányta ki. Nem tudom, mi tévő legyek. Talán másik gyógyszert kellene szednünk?
2009. márc. 10. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp jelezned kellene az orvosnak, hogy ilyen mellékhatása van szenved tőle a babád! Lehet az izével van baj, lehet a hatóanyagával. Jobbulást a babódnak!
2009. márc. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!