Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan hívják ezt az állapotot?

Hogyan hívják ezt az állapotot?

Figyelt kérdés

Nemis inkább állapot, hanem nem tudom milyen szóval jellemezni. Tehát az olyan ember aki nagyon nehezen betegszik, (nem az erős immunrendszerre gondolok, hanem tudom hogy van ilyen betegség vagy nemtudom:DD) tehát nagyon nehezen kap el bármit, a megfázások nála 1 napig tartanak, és sohasem szokott beteg lenni?

egyáltalán létezik ilyen? mert tesómmal élek együtt és 16 éves és több mint 4 éve (vagy több, de az utolsó orvosi igazolási papírja amit megtaláltam 2011 re szól) nem volt beteg, megfázva is csak most volt egy napig, és csodálkoztam is hogy a nap elején kért, hogy csinálja neki meleg teát, a nap végén meg amblokk semmi baja volt. (Ezért is kezdett el ez érdekelni) Amikor járvány volt akkor én is beteg voltam és ő egyszerűen nem kapta el tőlem. Ezt hogy hívják? Egyszerűen képtelen megbetegedni.



2015. ápr. 26. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs neve ennek, egyszerűen tényleg így működik az egészséges, erős immunrendszer. Az a nem normális, ha valaki havonta ágynak dől egy kis náthától.
2015. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!