Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt a betegseget/ allapotot,...

Ezt a betegseget/ allapotot, hogy hivjak? Hogy lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Mar kb 1 eve nincs etvagyam, de ezt ugy kell erteni, hogy abszolut csak azert eszem, hogy eletben maradjak. Azt is nehezen, mar korhazban is voltam emiatt, annyira legyengultem, de egyszeruen nem erzem ezt se. Olyannayira, hogy naponta sportoltam, ha nem lett volna erom, nem tettem volna,az orvos szerint megis kozel alltam a kiszaradashoz (naponta 4-5 litert pedig elfogyasztottam, tiszta asvanyviz formajaban). Kb. semmilyen "erzelmi megnyivanulasom" nincs, es nem is igazan erzem, hogy erzek. Gondolok itt szeretetre pl. Viszont nagyon konnyen megijedek, mintha masok tekintet, megnyilvanulasait 1000x erosebben ereznem, mint korabban. A fizikai fajdalmat se ugy erzem, ahogy kellene. Pl. bokaszalagszakadasom volt, es en ugy mentem orvoshoz, azt hittem csak a bokam kicsit megrandult,de nem ertettem miert nott kb haromszorosara. 1 honapja pedig 39 fok folotti lazam volt, es hiaba mondtam az orvosnak is,de tenyleg nem tunt fel, hogy lazam van. Csak mikor mar osszeestem. Szeretnek ujra "visszatalalni" magamhoz. De ezt nem merem elmondani masnak, mert tuti hulyenek nezne, pedig igy van. Mikor orvosoknal is jartam, akkor is csak az epp aktualis panaszokat kezeltek. Ezekrol nem mondtam semmit. Az egyeduli, amit erzek az talan a feszultseg. Erre jo a sport, de neha mar ott se tudom a hatart.
2013. okt. 30. 19:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyebkent huszas evei kozepen jaro no vagyok, ha ez szamit.
2013. okt. 30. 19:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen betegséggel a háziorvoshoz kell menni. Ő elkezdi a kivizsgálást különböző szakorvosoknál, a végén csak meglelik au okot.
2013. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!