Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet ettől hasmenésem?...

Lehet ettől hasmenésem? Fontos, bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 napban alig ettem valamit, és ezalatt a 2 nap alatt székletem sem igazán volt. Ma reggel arra ébredtem, hogy görcsöl a hasam, de csak nagyon kevés, hasmenés állagú széklet jött belőlem. Lehetett attól, hogy alig ettem, illetve nem volt székletem? Amúgy hasam nem fáj, hányingerem sincs, menstruáción már pár napja túl vagyok, és szedek fogamzásgátlót(nem tudom lényeges lehet-e). Előre is köszönöm!

2015. máj. 2. 07:58
 1/1 Lekri ***** válasza:
Most épp ilyen tünetekkel rendelkező vírus terjed, a férjem pont így járt. Ha 3 napon belül nem javul, fordulj a háziorvoshoz. Addig is keveset egyél, hanyagold a tejtermékeket és igyál sok folyadékot. Javaslat: alma, főtt krumpli.
2015. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!