Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik, hogy ettől van...

Létezik, hogy ettől van hasmenésem?

Figyelt kérdés

3 hete elkezdtem fogyózni. Elhagytam a cukros és fehér lisztes dolgokat. Nem eszek kenyeret 8helyette puffasztott rizsszeletet), nem eszek rizst, krumplit és tésztát. Helyette salátát vagy párolt zöldséget eszek köretnek.


Viszont azóta nagyon híg és... hát levegős a székletem.

Mit tehetek ellene? Mi okozza vajon?



2014. júl. 27. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a számodra szokatlan nagyon magas rosttartalom a zöldségekből és salátákból.

Ez magában nem káros, de ésszel kell ezt is csinálni, mert - hacsak nem tartod fenn örökké ezt az étrendet - a későbbiekben nehéz lesz a székelés, ha a szervezeted ehhez hozzászokik. Szerintem inkább egy egészen kicsit vegyél vissza. Nem kell tökéletesen megválni a kenyértől akkor se, ha fogyózol.

2014. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És a rizstől, krumplitól meg a tésztától se. Nem kell sokat fogyasztani, sőt, de összességében sokkal jobban jársz, ha kiegyensúlyozottan próbálsz fogyni, mintha radikálisan.
2014. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves 76%, most jutottam csak gépközelbe, így csak most tudom megköszönni a válaszodat! Megfogadom a tanácsodat!
2014. júl. 27. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívesen, sok sikert a fogyáshoz! :)
2014. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. júl. 28. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!