Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz elleni gél csinálhat...

Herpesz elleni gél csinálhat ilyet?

Figyelt kérdés

Pár hete már a szám széle, hol egyik-hol másik oldalon bepirosodott, néha enyhén kirepedezett, illetve viszketett is. Kérdeztem családban, megnézték azt mondták ez tuti herpesz és kaptam rá gélt. Amikor bekentem csípte a bőrt és kipirosodott még jobban a felülete. Ez volt vasárnap este. Tegnap reggel úgy keltem hogy elég csúnyán szétnyílt a bőr és kicsit be is volt vérezve. A gélt folyamatosan használom tehát vasárnap este óta és még mindig kivan repedve, nem érzékelek nagy változást. Vélemények ? Még sohasem volt herpeszem.


Azért írom ebbe a kategóriába, mert:

1. Ezt nézik a legtöbben ahogy észrevettem.

2. Párkapcsolatokban gyakran előfordul ilyen ahogy hallottam, én is kapcsolatban vagyok és szeretnék minél előbb megszabadulni ettől a valamitől...


2015. máj. 12. 11:33
 1/2 anonim válasza:
Idő kell hozzá és persze kenni kell.
2015. máj. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen krémet kaptál rá?

Nekem ennyi idő alatt magától is el szokott múlni.

Ha valamit jóízűen eszek attól is kiszokott repedni a szám széle.

2015. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!