Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valakinek nem cérnaférge...

Ha valakinek nem cérnaférge van, hanem orsóférge vagy ami hosszú és nagy, azt mivel hajtatják és hogyan lehet megszabadulni tőle?

Figyelt kérdés
Érdekelne az is, hogy milyen jelei vannak és székletbe mi látszik, hogyan jönnek rá, hogy ilyenene van valakinek? Fontos lenne, mert sehol nem találtam információt, csak a kicsi cérnákkal kapcsolatban.

2015. máj. 16. 01:23
 1/4 anonim ***** válasza:

fogyás a normális táplálkozás mellett, folyamatos éhség, és a székletben peték és cérna szerű férgek láthatók, elvileg vérvétellel is kimutatható de széklet vizsgálattal bizonyosodnak meg róla

a népi hiedelem szerint a fokhagyma féreghajtó

de inkább ilyenkor orvoshoz kell fordulni és ő felírja ami szükséges és így biztos kitakarítja a szervezetet a kis mocskoktól

2015. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha egy méter hosszú a dög és kapok gyógyszert rá. Bennem megdöglik, de nem tud kijönni, mert hosszú akkor az okozhat bélelzáródást. Ha nagy is, akkor is kijönne próbléma nélkül? Hétfőn lesz meg a vérvétel eredménye. Székletemben vannak fehér szálak, de magánba megcsináltott székletvizsgálat nem mutatott ki semmit. Alig hittem el az eredményt(mondjuk ez sem 100 % biztonságú vizsglat). 1 hónap van a hasi ultrahangig. Valmi keményet is kitapintott az orvos az egyik oldalamon. Tiszta ideg vagyok már, és este volt egy nagyon erős fájdalmam (gondolkoztam az ügyeletene is).
2015. máj. 16. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
fáradj be az ügyeletre minden papíroddal ne várj hétfőig
2015. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én annyit tudok a férgekről, hogy utálják a lúgos közeget. Volt aki lúgos víz fogyasztása után fél órával kihányta, de az is meglehet, hogy a végbeleden mászik majd ki.
2015. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!