Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 napja vagyok bárányhimlős,...

Kakaos.pampuska kérdése:

2 napja vagyok bárányhimlős, és észre vettem, hogy a nyakamon megvannak duzzadva a nyirokcsomók. Ez normális? Mármint, lehet a bárányhimlő miatt is? 18/L

Figyelt kérdés
Esetleg valaki már volt hasonló helyzetben? Előre is köszi!

2015. máj. 21. 09:09
 1/3 anonim válasza:
mennyire tuti hogy bárányhimlő?mennyi foltod van?lázad van?vagy csak hőemelkedés?végtagjaid fájnak?ha enyhék a tüneteid és nyirokcsomó duzzanatod van én rubeolát mondanék inkább.bárányhimlőnél nincs nyirokcsomó duzzanat.
2015. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem voltam vele dokinál, de a 2 testvéremtől kaptam el, és ugyan úgy néz ki, mint nekik... Volt lázam, de a végtagjaim nem fájnak...
2015. máj. 21. 15:43
 3/3 anonim válasza:
mennyi volt a lázad?mennyi kiütésed van?a testvéreidnek is be van dagadva a nyirokcsomója?egy rubeolát össze lehet keverni egy gyenge bárányhimlővel is..attól független hogy mégse bárányhimlő..bár igazából lényegtelen mert mind a kettő spontán gyógyul. a lényeg hogy ne vakard el.3-4 hét múlva menj el egy varicella zoster szűrésre.ha bárányhímlő akkor addigra már termelődik ellenanyag.ha negativ lesz a teszted akkor pedig rubeolád volt...
2015. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!