Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Takony mint természetes...

Takony mint természetes immunerősítő. Működhet szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a fika akár immunerősítőnek is jó lenne, ugyanis legyengített bacik vannak benne, amitől erősödik a védekezőrendszer. Szerintetek van valami igazság benne?
2015. jún. 4. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Azokat a bacikat mar felismeri az immunrendszer, azokra nem lenne jo. Talan masfikaja jo lehet, ha abban vannak ismeretlen bacik.
2015. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és mit kaarsz csinálni a fikával? Megenni?
2015. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig hallottam ilyesmivel kapcsolatos tanulmányról, amihez résztvevőket kerestek, így most, hogy láttam a kérdést.

De sajnos nem emlékszem semmi részletre, mert csak olyanokat kerestek,akik nem szednek rendszeresen gyógyszert, még vérnyomásra sem.

Szerintem saját orrváladékról volt szó. Az orvosikon kéne megkérdezni, ott csinálnak ilyen tanulmányokat.

2015. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!