Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha folyamatosan visszatérő...

Ha folyamatosan visszatérő torokgyulladásom van ki kell venni a mandulámat?

Figyelt kérdés
Május óta kb 7-szor kaptam antibiotikumos kúrát de tegnap óta ismét fáj attól tartok a háziorvosom hamarosan elő áll ezzel a nagyszerű bejelentéssel.
2015. jún. 5. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,nekem is állandóan hasonló gondok vannak a torkommal.Már mindent kipróbáltam,a sós vízzel gargalizálás vált be a legjobban de rendszeresen ecsetelem is a torkom,manduláim,Glycosepttel.Neked is mindig piros a torkod?Milyenek a manduláid?Mennyi idős vagy?Lehet,jobb lenne kivetetni a manduláid!Mutass képet!
2015. jún. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem alapból olyan a mandulám, hogy ha most elmennék a háziorvoshoz, és azt mondanám, hogy nehezen nyelek, fáj, valamint lázam is volt, csak éppen gyógyszert vettem be rá...nem tudná azt mondani, hogy hazudok.


Mégis félek a kivételtől.

2015. jún. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem is pont ez a helyzet. Mindig visszatér a gyulladás. Nekem jövő héten ki veszik és nagyon félek. Apumnak ki van véve és ő azt mondja, hogy nem fáj (értem, hogy nem fáj amikor veszik ki mert el van zsibbasztva. De az után). Szerintem csak azért mondja hogy nyugtasson engem.
2015. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!