Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 7 hete folyamatosan köhögök....

7 hete folyamatosan köhögök. Néha szakad fel vmi néha nem. Túlvagyok 1 hét antibiotikumon, de jóformán semmi nem változott. (torokgyulladásom volt) miért nem múlik el?

Figyelt kérdés

most kalciumot,citromos vizet,probiotikumos dolgokat szedek.

sok sok gyümölcsöt,zöldséget eszem.

(múlthét szerdán hagytam abba az antibiotikumot :S )


valakivel volt hasonló? mitől köhögök még mindig?

amúgy reggel olyan vagyok mint 1 tűdőbajos :S érzem,hogy az egész trutyi levan ragadva :/


2009. okt. 20. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, milyen antibiotikumot szedtél. Próbáld ki, hogy a sok egészséges dolog mellé iszol köptetőt is - Ipecacuanae (ez ráadásul finom is),lándzsás útifű szirup (nekem nem ízlik), de nekem ezek váltak be. Menj be egy patikába vagy egy herbária boltba, és tudnak neked segíteni, hogy sikerüljön megszabadulni a "trutyidtól".
2009. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én lassan 1 éve köhögök, kivették a mandulámat azt mondták attól van, de nem, aztán asztmát állapitottak meg nálam, de meg igy is köhögök ugy mintha szamárköhögésem lenne, szoval én is igy vagyok ezzel mint te,szoval passz h mibajod lehet
2009. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is köhög már több,mint egy éve. Semmi bajom nincs egészségügyileg. Mégis köhögök, detto így, szerintem a városi levegő, másra nem tudok tippelni. Legalábbis magamnál. Köptetőket, homeopátiásat is próbáltam, semmi extra, még a köhögéscsillapítóra sem reagáltam.
2009. okt. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nemrég voltam megfázva, és egyik hajnalban arra ébredtem, hogy szokásom szerint köhögő roham vesz erőt rajtam. Úgy voltam vele, egy szobával arrébb költözöm ahogy szoktam, és reggelre kiköhögöm ami felgyűlt váladék, és kész.Csakhogy 5 óra körül már fúladtam, meg olyan érzés volt, minha nem tudnám felköhögni amit kell.Másnap délelőtt elmentem orvoshoz, mert nagyon megilyedtem, és mondtam neki, hogy úgy érzem hiába köhögök,nem jön fel semmi.Megvizsgált és azt mondta, hogy nem is tudok mit felköhögni, mert ez asztmás roham, sőt még akkor is be volt szűkülve a légutam, úgyhogy gyorsan meginhaláltatott, valami sós párás cuccal , ettől kicsit jobb lett.Ez kb 3 hete volt, és azóta is köhögök.A száraz köhögés és néha váladékürítés asztmás tünet.Írd be a keresőbe és ott megtalálod a tüneteket.Jobb lenne kivizsgáltatni, mert rossz úgy esetlegesen befúladni, mint én, hogy azt se tudtam mit csináljak, mostmár biztonságosabb, mert van gyógyszerem, nem ilyeszt meg annyira.Az asztmát kiválthatja megfázás ,vírus is.

Remélem tudtam segíteni.

2009. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ez is igaz,de pl nekem folyamatosan felszakad valami.
2009. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nekem is szakad most fel. a köptető hatására.

remélem hamaorsan feljön mind és végre vége lesz ennek a többhetes szarnak :S

2009. okt. 24. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!