Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Leukémiás lennék? Vagy esetleg...

Leukémiás lennék? Vagy esetleg ez más milyen daganat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van a lágyékomban 2 nyirokcsomó,kaptam rá gyógyszert de nem múlik el,csináltattam ettől függetlenül egy vérképet a fehérvérsejtszámom 7.81 lett (10.00 a megengedett).A combcsontom pedig állandóan ki-be kattan.

Lehet ez a leukémia első jele?

Nincs lázam,se fogyás,semmi hasonló.A combcsontom néha már fáj,de csak miután kattan 1 nagyot.

Köszönöm

22/L


2010. márc. 2. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű....
2010. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jóval a normál alatt van a fehérvérsejt számod szóval szerintem is valószínűtlen.
2010. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem szabad mindjárt a legrosszabbra gondolni. Én nem vagyok orvos, de a fehérvérsejtszámod "szerintem" csak egy enyhe gyulladásra utal.Ha a kapott gyógyszer nem használt, menj vissza az orvosodhoz, biztos kapsz másikat és reméljük, hogy

az hamarosan használni fog. Jobbulást Kívánok!

2010. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Elnézek az ortopédia felé is,ez nem normális,hogy állandóan kattog a combcsontom,a nyirokcsomókból pedig lyphomára következtetek:S

2010. márc. 2. 23:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Orvostanhallgató vagy, vagy csak sok House-t nézel? Lymphoma. Hát ez sem egy hétköznapi kifejezés, Housék viszont szeretik használni. Bocs, de sztem inkább hipochondernek tűnsz. De a szervi bajt mindig ki kell zárni előtte. Szóval menj el a dokihoz és csekkoljatok le mindent, és reménykedj, hogy no problem. De tényleg csekkolj, viszont ne idegeskedj, mert sztem nem az. De menj el, nem akarlak lebeszélni semmiről.
2010. márc. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen,hipochonder vagyok,mindig a daganat az első gondolatom akármilyen tünetnél.

A nyirokcsomók a lágyékomban pedig nagyon felidegesítenek,félek,lymphoma áll mögöttük.Néha keményebbnek érzem,vagy többnek,aztán megint puhábbnak,mozdíthatónak és csak kettőnek.

Péntekre rendelt vissza a doki.

Köszönöm a hozzászólást,azért valamennyire sikerült megnyugodnom:)

2010. márc. 2. 23:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Korházi dolgozó vagyok!

Drága ...ne hidd,hogy az vagy ...a leukémia első jelei:gyakori orrvérzés,betegségekből nehezebb felépülés és a sántítás!

Én javaslok neked egy rtg. felvételt! A fehérvérsejt számosd jó!

szia

2010. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is:)

És remélem nem is lymphoma:S

Jól tudom,hogy az is vérképzéssel kapcsolatos betegséG?

Bízom benne,hogy a fehérvérsejtszám arra vonatkozólag is mutatott volna valamit ha esetleg az a baj.

2010. márc. 4. 14:45
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak,hogy megnyugtassalak(az utóbbi korházi dolgozó vagyok)Ha 2 hét múlva is ilyen makacs tüneteid vannak akkor menjj el egy haematológiai vizsgálatra!

Itt egy link,hogy kicsit megnyugodj!


[link]

2010. márc. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elmondanám, hogy nyirokcsomója mindenkinek van, az lenne fura, ha nem lenne!! Ne legyél hipohonder! Akkor lenne esetleg valamilyen probléma, ha meg lennének nagyobbodva a nyirokcsomóid! Nyugi!
2010. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!