Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan legyen ennyire erős az...

Hogyan legyen ennyire erős az immunrendszerem?

Figyelt kérdés
Hogyha bármelyik hónapban vírus,fertőzés vagy bármi van,akkor ne kapjam el,akkor is happy legyen az élet... Hogyan legyen ennyire erős az immunrendszerem?
2015. júl. 6. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Változatosan egyél mindent, ne csak azt, amit egészségesnek mondanak, és nem kell túlzásba vinni a higiéniát. Azon felül télen sem kell 25-30 fokos melegben lenned, elég a 18-20 fok.
2015. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán vagyok beteg, főként gondolom azért, mert rengeteg zöldséget gyümölcsöt eszek nyersen. Vannak vitaminkészitmyényeg, de szerintem nem tul jók, ugyanis rengeteg hordozóanyagot is beviszel vele. Egyszer volt vashiányom, leültem egy üveg cékla elé és elkezdtem enni, májat, spenótot. Szerintem ettől erős az immunrendszerem.. Párom eszi a kis vitaminjait és sokat volt beteg. Bár lehet emberfüggő
2015. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy mi termeljük a zöldséget gyümölcsöt, csak ha elfogynak akkor veszünk boltit
2015. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bőséges fehérje fogyasztása (nem csak zsíroskenyér és leves) és n-acetil-l-cisztein pótlása. Ez az alap.
2015. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!