Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bell paresis kinek mennyi idő...

Bell paresis kinek mennyi idő alatt gyógyult meg?

Figyelt kérdés
Tegnap Bell paresist diagnosztizáltak nálam ami annyit tesz hogy az arcom jobb fele teljesen lebénult. Fizioterápiát vitaminkúrát kapok. Azoktól szeretnék választ kapni akik átestek már ezen a betegségen. Kinek mennyi idő alatt gyógyult meg? Milyen gyógymódot kapott az orvosoktól? Elég nehezen viselem a vele járó kellemetlenségeket, az iskolát is hanyagolnom kell, mert a szemem elég érzékeny mert nem tudok pislogni :( Várom a válaszokat 20/L
2010. márc. 4. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez valami idegbénulás szerű dolog. Képzeld egyis ismerősömnek a huzat okozott ilyet a fél arcán. Idegosztályon kezelték két hónapig, közben fizioterápiát is alkalmaztak nála. Nem tudom milyen gyógyszereket kapott. De a B6 B12 vitaminok E Vitamin készítmények nagyon hatásosak lehetnek. Tartsál be mindent, amit javasolnak. Ha minden oké max 3 hónap mulva jobban leszel. Az ismerősömnek kellett félév mire teljesen rendbejött és teljesen.Ja és neki még a száját is félrehúzta.
2010. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen fizioterápiát kapsz? Masszázs van benne? Én gyógymasszőr vagyok, és tanultam olyan arcmasszázst, ami segít ezen. Ha érdekelnek a részletek, írjál.
2010. márc. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen nagyon érdekelnének a lehetőségek, és köszönöm a válaszokat is.

Árammal stimulálják az izmaimat napi negyed órát. 3 hónap úristen :( Már csak a szemem miatt is mert nem tudok pislogni hamar kiszárad így nem tudok nagyon utcára menni, se iskola, se munka se semmi :((

2010. márc. 5. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Írjál privátban, hogy megtudjuk, milyen messze vagyunk egymástól. Ha közel, akkor megbeszéljük. Csodát valószínűleg nem fog tenni, de hasznos kiegészítés a többi kezelés mellett, és meggyorsíthatja a gyógyulást.
2010. márc. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!