Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Antibiotikum utan meg mindig...

Antibiotikum utan meg mindig beteg vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A haziorvosom teljesen nemnormalis, nem tudja, hogy mit csinal, meghallgat vagy belenez a szamba, de tobbnyire ezt kihagyja, majd felir egy antibiotikumot, teljesen lenyegtelen szamara, hogy mikor szedtem utoljara es milyet. Azzal mentem hozza, hogy megfaztam a legkonditol. Folirt antibiotikumot, egy hetig szedtem, tegnap voltam nala ujra total berekedve, de amugy jobban erezve magam. Azt mondta, hogy akkor jo... Ma ugy ebredtem, hogy csunya, szakadozo kohogesem van, az orrfolyasom - ami elvileg bakterialis eredetu volt - nem mult el.
2015. júl. 18. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Marad a jo oreg ACC es melle a jo forro mezes teacska. Gyogyszert nem mondom accn kivul, mert hosszutavon meg rosszqbb lesz.
2015. júl. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy egy sima megfázásra miért kell antibiotikum. Ha véletlen egyszer betegebb leszel a szervezeted hozzá lesz szokva és akkor nagy baj lesz...

Megfázásnál: Pihenés, melegben is egy sál a nyakba. Jó csípős húsleves, pálinka 1-2 kupicával, és neocitran.

Méz, torma, fokhagyma.

Tuti hatás sok gyümölccsel.

2015. júl. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta, azért kell antibiotikum, mert nem tud tüdőszűrésre küldeni, mivel már voltam az évben. :/
2015. júl. 18. 08:39
 4/4 anonim ***** válasza:
kérj beutalót tüdőgyógyászhoz, helyi gondozóba, ő majd kiír rtg-re, ha kell. vagy menj el fül-orr gégére, ha máshol is van gond.
2015. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!