Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már egy hete hőemelkedéssel...

Már egy hete hőemelkedéssel küzdök, és nem akar elmúlni. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy csak hőemelkedésem van, ezen kívül semmi más problémám nincs. De tényleg, jól érzem magam, csak kicsit fáj a fejem. Gyógyszer hatására se múlik el mindig. Orvosnál nem voltam, mert nem éreztem szükségesnek, hiszen csak hőemelkedés. Teljesen váratlanul jött, egyik haverommal voltam egész nap, aztán mikor hazaértem rosszul éreztem magam, és lázas voltam. Azóta tart ez az állapot. Valami tanácsok?
2015. aug. 2. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el háziorvoshoz, ő továbbküldhet beutalóval hasi ultrahangra, keress fel fogászt vagy szájsebészetet is. Góckutatást kell végezni, amit egy vérvétel előz meg. Valahol gyulladásban van a szervezeted, meg kell keresni az okát.
2015. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2015. aug. 2. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz holnap, kellene egy vérvétel, hogy van-e valamilyen gyulladás a szervezetedben.
2015. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!