Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért járkálok ki állandóan,...

Miért járkálok ki állandóan, ha elvileg optimális mennyiségű folyadékot iszom?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha kategóriát tévesztettem, még nem írtam itt ilyen témában. Arról lenne szó, hogy az utóbbi időben egyáltalán nem törődtem a folyadékbevitellel. Volt olyan nap is, hogy kb. egy pohár vizet ittam meg egész nap, pedig ugye napi 2 liter ajánlott, nyáron esetleg 3 liter. Nemrég, pontosabban tegnap este volt egy elhatározásom, hogy mától majd jobban figyelek erre. Délelőtt elfelejtettem, így ebéd után megittam három bögre vizet (kb. 2 dl-es a bögre). Persze negyed órán belül mennem kellett. Rá egy órára megint egy három bögrés eset, és ugyanez. Azóta óránként megiszok egy ilyen bögrével, de minden "adag" után nem telik el 10 perc, úgy kell pisilnem, mintha este tíz óra lenne és egész nap nem pisiltem volna.

Valami baj van? Elrontottam valamit? Vagy csak hozzá kell szoknom a változáshoz?

Előre is köszönöm a segítséget!!



2015. aug. 3. 15:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet szó vitaminhiányról? Olyan, mintha úgy jönne ki a víz, ahogy megittam. Nagyon meg vagyok ijedve! :'(
2015. aug. 3. 15:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Beletelik 1-2 hétbe míg a szervezeted is megszokja, hogy eleget iszol. Egyébként ha egyszerre lehúzol 6 decit akkor ne csodálkozz, hogy utána majd bepisilsz.
2015. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor csak hozzá kell szoknom? Nagyon köszönöm a választ!! :)
2015. aug. 3. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
nyugi semmi baj, nekem is úgy volt hogy amikor elkezdtem sokat inni akkor feszt rohatam a wcre, de mikor már megszokta a szervezetem sokkal jobban éreztem magam. igaz pisilni azért gyakrabban kell járni a vizfogyasztás megnövekedése miatt de ez normális.
2015. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!