Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak, ha nem használ?

Mit csináljak, ha nem használ?

Figyelt kérdés

Körömgombám van. Vettem a boltban canespro-t és canestent.

Azt írták, hogy a canespro-t kb 1 hétig kell használni, amíg a megvastagodott köröm le nem jön. Nekem 3 nap alatt lejött és nem kentem tovább. Canestent meg kb. 4 hétig kell használni. Én 4 hete kenegetem, de nem múlik a sárga rész. Azt vettem észre, mintha egy nagyon picit rosszabb is lett.

Ilyenkor mit kell csinálnom? Ecetes víz jobb lenne?

El kellene mennem orvoshoz? Esetleg váltsam le a canesten-t valami másra?


A válaszokat előre is köszönöm.



2015. aug. 4. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Canesten kicsitgyenge. Sok módszer van a cudarra.

Próbáld itt:

[link]

2015. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2015. aug. 5. 12:19
 4/6 anonim válasza:
Szia ! mindenféleképpen menyj el orvoshoz, én nem mentem el vele 3 hétig, és olyan csúnyán besárgult és elszíneződött, megkeményedett, hogy azt mondta erre semmilyen krém nem jó már, mert nem tud a szaruhártyán átszívódni, hanem felírt egy hónapra gombaölő gyógyszert, (4 szem pirula, hetente kell bevenni ugyan azon a napon) ez nagyon sokat segít, mivel a vérben öli meg a gombát. Van aki megússza ennyivel, én nem tudtam mivel annyira csúnya volt,hogy már jött fel a köröm ezért beküldtek a sebészetre és ott levették..ha hamar orvoshoz fordulsz vele talán még megúszhatod az operációt, jobbulást !
2015. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
egyébként a szódabikarbóna gombaölő hatású + fertőtlenit, egy kis langyos vízbe (kb 2L) tegyél 1 ek szódabikarbónát keverd jól össze és áztasd benne a lábad egy jó 15percig :) Előző voltam. (nekem a jobb lábujjam volt körömgombás)
2015. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2015. aug. 14. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!